Agencja Reklamowa Bielsko-Biała

lp.onoci@tkatnok

+48 602 119 017

Nazywamy się IconoDesign

Jesteśmy agencją reklamową z Bielska-Białej. Zajmujemy się kompleksowym wykonaniem materiałów reklamowych. Specjalizujemy się w projektowaniu logo, katalogów, ulotek reklamowych, projektowaniem stron www, sklepów internetowych. Tworzymy kompleksowe identyfikacje wizualne firm oraz produktów.

Doskonale rozumiemy na czym polega sprawna promocja firmy i produktu. Mamy pełną świadomość tego, iż nasze projekty i realizacje reprezentują Was i Wasze produkty, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby była to perfekcyjna zależność.

Poznajmy się. Nasza Agencja Reklamowa z przyjemnością podejmie się kolejnej misji dla Ciebie.

idea

cel

otwartość

nowoczesność

oddanie

idea

cel

otwartość

nowoczesność

oddanie

Co nas wyróżnia

Każdą realizację traktujemy indywidualnie. Po otrzymaniu wytycznych dotyczących projektu, przeprowadzamy ich analizę – planujemy, projektujemy, dyskutujemy i przystępujemy do kreowania zlecenia. Proponujemy przemyślane, indywidualne rozwiązania, przez cały czas pozostajemy jednak otwarci na sugestie tych, dla których pracujemy.

Zapewniamy kompleksową obsługę graficzną. Od logotypów i wizytówek, poprzez materiały promocyjne, strony internetowe czy katalogi produktowe, na reklamach wielkoformatowych skończywszy.

Kochamy to, co robimy. Angażujemy się w każdy z realizowanych projektów tak, aby sprostać oczekiwaniom naszych Klientów. Trzymamy się wytycznych ustalonych wspólnie z Klientem, jednocześnie dbając o indywidualizm realizacji.

Dbamy o każdy szczegół naszych realizacji. Nie ma dla nas znaczenia, czy są to projekty w formie drukowanej, czy projekty internetowe – dopracowujemy je w najdrobniejszych detalach.

Zbieramy doświadczenie i zamieniamy je w nowe kreatywne projekty. Uczymy się, słuchamy, śledzimy trendy, tak aby nasze realizacje pasowały do dynamicznie zmieniającego się rynku.

Jak działamy

1Poznajemy się

2Ustalamy zakres działań

3Określamy warunki współpracy

4Zaczynamy działać

5Konsultujemy

6Wprowadzamy korekty

7Kończymy zlecenie